Telefon
0 532 203 55 87

Kalite Politikamız


2016-12-04 16:01:23

Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlayabilmek ve en iyi iş sonuçlarını elde ederek etkin ve ekonomik çözümler üretmek. Sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, kendini çağın gereklerine göre yenileyebilen ve sektöründe rekabet gücü yüksek bir firma kültürü oluşturmaktır. Müşterilerine kurumsal çözümler sunmak için yola çıkan Samcity, kalite anlayışı üç ana başlıkta toplanmaktadır ; "Uygun Fiyat", "Kaliteli Hizmet" ve "Müşteri Odaklılığı" dır. Belirtilen bu hizmet politikalarımızdan taviz vermemek bizim için birinci öncelikli hedeflerimizdendir.. 

 

Şirketimiz misyon olarak her zaman siz müşterilerimizin konfor ve güvenini hedeflemektedir. Bunun için de kiralık aracınızı sorunsuz şekilde sürebilmeniz bizim birincil hedefimizdir!
Kiralık araçlarımızda meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık durumunda hemen bulunduğunuz noktaya yedek aracımız ile gelerek tatil keyfinizi kesintiye uğratmadan devam ettirmenizi sağlarız.
Samsun rent a car sektöründe ilklerin öncüsü olarak yol yardım servisimiz ücretsiz olup Samcity Rent a Car’ı tercih etmeniz dileğiyle…Top