Samsunda nasıl Araç kiralanır
Samsunda nasıl Araç kiralanır

Firmamız sıcakkanlı ve güler yüzlü personeli ile hizmetini en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır.

Firmamızdan Araç Kiralama Koşulları Nelerdir?

 • Kiralamalarımız en az 24 saat olup yasal sınırlar çerçevesinde sigortalıdır.
 • Aracı kiralayan kişinin dışında kaç kişi aracı kullanacaksa kullanabilmeleri için ehliyetlerinin sözleşmede gösterilmesi gerekmektedir.
 • Araçlar da herhangi bir hasar meydana gelmesi durumunda aracı kiralayan kişi aracın kaza raporunu, alkol raporunu ve sigorta şirketinin istediği evrakları eksiksiz olarak getirmezse sigortadan faydalanamaz ve sorumluluk aracı kiralayan kişiye geçer.
 • A-B-C grubu araçlarda 21 yaşından büyük ve en az 1 yıllık ehliyete sahip olmak, D-E-F-FS gruplarında 21 yaşından büyük ve en az 5 yıllık ehliyet sahibi olan kişiler araç kiralayabilirler.
 • Gecikmelerde ek olarak geciken her saat için günlük kira bedelinin 1/3′ü alınır. Gecikme 3 saati aştığında ise 24 saatlik ücret alınır.
 • Trafik Cezaları aracı kiralayan kişiye aittir. Trafik kurallarına uymaması durumunda doğacak sonuçların her türlü sorumluluğu aracı kiralayan kişiye aittir. Ödeme araç kira sözleşmesinin başlangıcında peşin olarak alınır. Kesin hesap araç firmamıza teslim edildiğinde yapılır.
 • Araçların kaza sonrası servis ve onarım sebebi ile tamirde tutulduğu gün sayısının ücreti aracı kiralayan kişiden tahsil edilir.
 • Kiralanan araçların yurt dışına çıkarılması kesinlikle yasaktır.
 • Tüm fiyatlara KDV dahildir.

 Araç Kiralama Firmasının Seçimi

Firmamızın tek bir amacı vardır bu da kesinlikle %100 müşteri memnuniyetidir. Her şeyden önce sizlerin rahat bir yolculuk yapmanız için elimizden geleni yapıyor ve her geçen gün şartlarımızı daha da iyi hale getirmek için çalışıyoruz.

Aracımı Ne Zaman Teslim Alabilirim?

Rezervasyonunuzu yaptırdıktan 30 dakika sonra ofisimize gelerek aracınızı teslim alabilirsiniz ya da bulunduğunuz yere firmamıza ait personeller tarafından aracımızı ayağınıza kadar getirebiliriz. Rezervasyonunuzu firmamıza ait olan internet sitesine girerek ön kayıt formunu doldurarak yapabilir daha sonrasında formunuz bize ulaştığında sizi arayarak geri kalan işlemleri tamamlayabiliriz.

Diğer Özelliklere Bakacak Olursak

 • Haftanın 7 günü ve günün 24 saati bizden yardım ve araç alabilirsiniz. Kafanıza takılan sorular için firmamıza ait olan internet sitesinde yazan iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.
 • Araç kiralama fiyatları rekabet ortamında belirlendiğinden dolayı kiralamanın erken yapılması halinde daha uygun fiyatlarla karşılaşma oranınız yüksektir.
 • Aynı gün içinde yaptığınız kiralamayı iptal etmek istediğinizde herhangi bir ücret talep etmeyiz ancak kiralama başlangıcına 1 gün kaldığında yapılan iptaller için 40 Lira ek hizmet bedeli kesilerek ödediğiniz tüm ücret araç kiralayan kişiye geri verilir. Kiralama başlangıcına 1günden az bir süre kaldığında iptal işlemi yaptırılmak istenirse 1 günlük kiralama ücreti iptal bedeli olarak tahsil edilmektedir.
 • Araç kiralandıktan sonra teslim alınırken yakıt deposu seviyesi kontrol edilmelidir. Kiralanan aracın aynı seviyede bir yakıtla teslim edilmesi gerekir. Fazla yakıtla geri teslim edilen araçlarda ekstra bir para iadesi yapılmaz. Eksik yakıt olması durumunda ise eksik olan yakıt ücreti ve hizmet bedeli aracı kiralayan kişiden tahsil edilir.

Sizler de araç satın almadan araç sahibi olarak konforun tadını keşfetmek istiyorsanız araç kiralayın. Bu işlemi her firmadan yapmayın. Sadece güvenilir ve müşteri memnuniyetini esas alan firmalardan aracınızı kiralayın. İşte bu nedenle doğru adrestesiniz. Firmamıza şimdiden hoş geldiniz.